Nawozy i środki ochrony roślin

Firma Ogrodnicza Ogrodniak wychodzi naprzeciw klientom ,dla których posiadanie pięknego ogrodu to jedno, a zdrowe i piękne rośliny to równie istotna rzecz.

Dlatego też my jako FIRMA OGRODNICZA OGRODNIAK skupiamy się w naszej działalności na profesjonalnym doradztwie dotyczącym stosowania ŚRODKI OCHRONY ROSLIN. To naszym zdaniem składnik KOMPLEKSOWEJ REALIZACJI OGRODU. Pamiętać należy że nie wystarczy kosić trawę ,przycinać rośliny czy odpowiednio podlać.

Zdrowe rośliny to takie które są odpowiednio nawożone .Świadomy właściciel ogrodu potrafi szybko reagować na choroby roślin pojawiające się w ogrodzie i stosować ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN.

FIRMA OGRODNICZ OGRODNIAK ŁÓDŹ posiada grono klientów którzy ten właśnie temat powierzają nam .Z doświadczenia wiemy że odpowiednie nawożenie czy wcześniejsze zdiagnozowanie choroby i zastosowanie właściwego oprysku tym roślina ma większe szanse na przeżycie.

W obecnych czasach NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN to nie tylko chemia lecz środki w 100 % naturalne .Ich zaletą jest to że naturalne ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN nie posiadają okresu karencji , a więc ich zastosowanie nie przyczyni się do utraty zdrowia przez człowieka.

NAWOZY również maja kluczowe znaczenie .Dzięki stosowaniu nawozów od początku okresu wegetacji po przygotowanie do okresu zimowego, nasze rośliny będą miały dostarczone wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju roślin.

Najczęściej występującymi szkodnikami oraz chorobami w ogrodzie są ;

+  choroby grzybowe krzewów i drzew owocowych

Szara pleśń, mączniak rzekomy ,zaraza ziemniaka ,parch jabłoni i gruszy ,kędzierzawość liści brzoskwini ,antraknoza ,rak bakteryjny drzew pestkowych.

+   choroby roślin ozdobnych

Fytoftoroza ,mączniak rzekomy-prawdziwy ,szara pleśń ,gorzka zgnilizna ,obrączkowa plamistość pędów ,zgnilizna twardzikowa ,

+  szkodniki roślin

Mszyca, gąsienice motyli ,przędziorki ,mączliki ,opuchlak ,stonka , owocówki ,kwieciak malinowy.

FIRMA OGRODNICZA OGRODNIAK ŁÓDŹ używamy sprawdzonych nawozów i środków ochrony roślin współpracujemy cenionymi producentami.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA to także PIELEGNACJA TRAWNIKA.

Niejednokrotnie podkreślamy że PIELĘGNACJA TRAWNIKA to nie tylko koszenie,

aeracja oraz rekultywacja. To w dużej mierze dbanie o to ,aby WASZ trawnik był zdrowy oraz oczyszczony z wszelkiego rodzaju chwastów.

FIRMA OGRODNICZA OGRODNIAK wykonuje opryski trawnika zarówno pod kątem usunięcia chwastów i grzybów , jak również szkodników jakimi są pędraki . Opryski wykonujemy zawsze na suchym wysokim trawniku ,aby wchłanialność środka była jak największa. Pamiętamy o tym ,że oprysk aby był skuteczny należy opryskać całą powierzchnię trawnika, a nie tylko tom zajętą  przez chwasty.

FIRMA OGRODNICZA OGRODNIAK wie że to najczęściej popełniany błąd.

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN to trudny temat dla osób które nie posiadają dostatecznej wiedzy w tym temacie. Bardzo łatwo popełnić błąd i zaszkodzić roślinom przez użycie nieodpowiedniego  środka bądź natężenia danej substancji.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA na tym właśnie polega aby to nam powierzyć pielęgnację ogrodu i dobór odpowiedniego nawozu czy środka ochrony.

Skontaktuj się z nami

698-573-128

Codziennie od 8:00 – 20:00

DZIAŁAMY NA TERENIE ŁODZI I OKOLIC
Email kontakt@ogrodniak.pl

Wykonanie: Advertez.pl ❤ © 2018 Ogrodniak. All rights reserved.